közeledik a beiratkozás az óvodában!!!

2024. április 29. - május 3.
VÁR AZ ÓVODA
Videó
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde

Bemutatkozik óvodánk

Az óvodába lépéstől kezdve fontosnak tartjuk a nyugodt, kiegyensúlyozott, szeretetteljes légkör kialakítását, biztosítva a boldog gyermekéveket. Óvodai nevelésünk a gyermek központba helyezését tekinti alapvető feladatának.
A teljes személyiség fejlesztését a tevékenységek által és tevékenységeken keresztül próbáljuk kibontakoztatni: életkoronként, életkori szakaszonként, differenciáltan, az egyéni képességeket figyelembe véve.

Elkötelezett óvónők, boldog gyerekek

Óvodánkat támogató szervezeti és tanulási kultúra jellemzi. Hangsúlyozzuk a gyermekek testi-lelki gondozását, az érzelmi alapokon nyugvó napi óvodai élet megteremtését, a szocializáció minél teljesebb kibontakoztatását a családokkal való nyitott és szoros együttműködéssel együtt. Fontosnak tartjuk a hátrányos helyzetű gyermekek esélyegyenlőségének megteremtését, a kommunikáció és az együttműködési képesség fejlesztését.
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde

Hol fogunk találkozni?

A hozzánk járó gyermekek kiválóan felszerelt udvaron élvezhetik a szabad levegőt.