Alapítványunk

Bankszámlaszám: 50462229-10002144
Adószám: 19299497-1-05

Célkitűzésünk:

A Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsődében folyó nevelő-oktató munka támogatása, így különösen:Környezetvédelemre é - Szemléltető eszközök beszerzése, játékok vásárlása, - Környezetvédelemre és a természet szeretetére nevelés, kirándulások költségeinek fedezése, - Óvodai és bölcsődei játszótér állagának megőrzése, a játszótér fejlesztése - Óvodai és bölcsődei ünnepségek, rendezvények szervezése, költségeinek fedezése - Az óvoda és bölcsőde tárgyi eszközeinek, megóvása, felújítása, tárgyi eszközök beszerzése - Hátrányos helyzetű gyermekek esélyegyenlőségének biztosítása - Szakkönyvek beszerzése, továbbképzések támogatása, - A gyerekek zenei, művészeti, kulturális nevelése, közlekedési ismeretek fejlesztése, anyanyelvi nevelés és kultúra ápolása, a sport és egészséges életmódra nevelés - A gyermekek egészségének megóvása, egészséges környezet biztosítása

I. Alapítványi Bál

2022. Szeptember 26. Szombat

Idén került megrendezésre az első alapítványi bálunk, mely jelentős bevétellel gazdagította a Hernádnémeti Óvodásokért és Bölcsődésekért Alapítvány vagyonát. Ezúton is szeretnénk kifejezni hálás köszönetünket mindazoknak, akik támogatták a rendezvényt részvételükkel, felajánlásaikkal illetve adományaikkal.
TÁMOGATÓINK: Ádám-Vantsák Nikolett; Bacskai Attila; Balákné Lövei Adrienn; Balla Ferenc; Benes László; Benes Péter, Benes-Papp Mariann; Berta Zsoltné; Bodó Dávid; Bonta László; Bölcsőde dolgozói; BRSZ Therm Prof Kft. Bekus Péter, Szabó Ádám; Bukszár Zsolt; Csorba Péter; Debrődi Erika; dr. Orosz Zsolt; dr. Oroszné Kovács Mária; Élőzene Barátai zenekar; Farkas-Dankó alexandra; Farkasné Madarasi Renáta; Farkasné Timkó Szabina; Fukszi Tibor; Gecsné Szűcs Mónika; Gergáczné Kohányi Bernadett; Goods Market Hernádnémeti; Hernádnémeti Coop Áruház dolgozói; Hernádnémeti Vidám Nagyik Egyesülete; Huszár Miklós; ifj. Balla Ferenc; Jakkel István; Juhász Zoltánné; Kádas Csaba; Kalmár-Bacsó Csilla; Kanyukné Hudák Alexandra; Kerekes János; Kisgergelyné Leskó Annamária; Kismegszakító Kft.; Koseczki Ágnes; Kovács József; Kristin Zsoltné; Lipták Zoltán; Lovász Alexandra; Madarasi János Dávid; Madzinné Nagy Anikó; Major Zoltán; Medve István; Medvéné Végső Csilla; Migton 2000 Kft.; Mura Barnabás; Nagy István; Nánási Viktória; Német László; Orosz Imréné; Orosz Tamásné; Orosz-Hornyik Petra; Oroszné Fancsalszki Edina, Pallai Ivett; Póti Árpád Fruit Bomba Kft.; Rácz Péter; Ráczné Boholy Ildikó; Répási János; Répási Tamás; Román Ferenc; Rózsa Attila; Skoda András; Stefán Edina; Szabó István Csaba; Szabóné Tóth Mária; Százszorszép Virágbolt Bőcs; Takarékbank Zrt. Miskolci fiók; Tóth Zele József Futball Akadémia Gesztely; Török Attila; Zsuga Péter; Zsuga Róbert; Salai Szabolcs.