Étkezés

Az étkezés

Az óvodai étkeztetés napi háromszori étkezést foglal magában: tízórai, ebéd, uzsonna. Fontos, hogy minden gyermek úgy érkezzen az óvodában, hogy otthon megreggelizik. Az étkezések időpontja a napirendhez igazodik, annak szerves része, minden nap ugyanabban az időszakban történik.

Tízórai

9.00 - 9.30

Ebéd

12.00 - 12.30

Uzsonna

15.00 - 15.30
Az óvodai ingyenes étkezés nem alanyi jogon jár, hanem az erre alkalmas nyomtatvány kitöltésével igényelhető. Az óvodai ingyenes étkezés jövedelem alapján kerül megállapításra. A nyilatkozatot minden év szeptember 1-ig ki kell tölteni és a titkárságon leadni. Aki ezt elmulasztja, az nem jogosult az ingyenes étkezésre, gyermeke térítés ellenében tudja igénybe venni az óvodai étkeztetést.

Amennyiben jövedelem alapján nem jogosult a gyermek az ingyenes étkezésre, az esetben az óvoda titkárságon kell a gyermek étkezési díját utólag rendezni.
Étkezési térítési díj fizetés minden hónap első kedd és szerda.

Időtartam: 7.30 - 15.30