Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

"Fogadj örökbe egy óvodát!"

OFEO – Országos Támogató Programban

Örökbe Fogadok egy Ovit Mozgalom

A halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő intézmények országos támogatási programja 2019 őszén indult el, az elmúlt 2 évben 700 intézmény csatlakozott országszerte: óvodák, gyerekházak, gyermekotthonok, anyaotthonok, tanodák.A program célja az integráció támogatása, a halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő intézmények fokozott támogatása és a társadalom érzékenyítése a témában. A programba a jelentkezés folyamatos, ingyenes és kötelezettségektől mentes.

Óvodánk támogatói

Intézményünk a program kezdetekor jelezte részvételi szándékát, melynek eredményeként már 2019 őszén elhalmoztak minket a támogatók, hasznosabbnál hasznosabb felajánlásaikkal. A koronavírus okozta megváltozott helyzet okán sajnos 2020-ban nem kaptunk adományokat, de 2021-ben meglepetésünkre újabb csomagok érkeztek hozzánk. Kaptunk már háztartási gépeket, tisztító és fertőtlenítő szereket, papír írószert, rengeteg játékot, ruhaneműt és mindent, ami egy óvodában használható, hasznosítható.

Multinacionális cégek

Nagy vállalatok

Nagyobb cégek

Kisebb cégek

Magán vállalkozások

Magánszemélyek