"Fogadj örökbe egy óvodát!"

OFEO – Országos Támogató Programban

Örökbe Fogadok egy Ovit Mozgalom

A halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő intézmények országos támogatási programja 2019 őszén indult el, az elmúlt 2 évben 700 intézmény csatlakozott országszerte: óvodák, gyerekházak, gyermekotthonok, anyaotthonok, tanodák.A program célja az integráció támogatása, a halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő intézmények fokozott támogatása és a társadalom érzékenyítése a témában. A programba a jelentkezés folyamatos, ingyenes és kötelezettségektől mentes.

Óvodánk támogatói

Intézményünk a program kezdetekor jelezte részvételi szándékát, melynek eredményeként már 2019 őszén elhalmoztak minket a támogatók, hasznosabbnál hasznosabb felajánlásaikkal. A koronavírus okozta megváltozott helyzet okán sajnos 2020-ban nem kaptunk adományokat, de 2021-ben meglepetésünkre újabb csomagok érkeztek hozzánk. Kaptunk már háztartási gépeket, tisztító és fertőtlenítő szereket, papír írószert, rengeteg játékot, ruhaneműt és mindent, ami egy óvodában használható, hasznosítható.

Multinacionális cégek

Nagy vállalatok